درباره ما

درباره ما ،ضمن تشکر از انتخاب ما به عنوان فروشگاه خود برای خرید محصولات از شما سپاسگذاریم، ما بعد از تجربه چندین ساله در حوزه فروش و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی, پوشاک تصمیم به ارتباط نزدیک تر با شما که سبب حذف واسطه می گردد باعث ایجاد پارسیس خرید در سال 1395 گردید. در اینجا ما قصد داریم که محصولاتی با کیفیت،با اصالت و قیمت مناسب را عرضه نماییم، در راستای این امر، تمام محصولات فروشگاه با تحقیق و اطمینان خاطر نسبت به کیفیت و اصالت که بخشی از مهمترین قسمت در کنار قیمت مناسب برای جلب رضایت شما عزیزان می باشد را سعی میکنیم به نحو احسن انجام دهیم. شعار ما خرید آسان و مطمئن می باشد که امیدواریم با اعتماد شما نسبت به ما در این امر موفق باشیم. تمام محصولات فروشگاه از نمایندگی های معتبر تهییه می گردد، تمام محصولات آرایشی و بهداشتی و ادکلن دارای برچسب اصالت کالا بوده و ما این اصالت کالا را تضمین می نماییم.

در حال حاضر ضمن قرارداد ما با اداره پست جمهوری اسلامی ایران از پست پیشتاز به عنوان روش حمل و نقل استفاده می کنیم و تسویه حساب درب منزل توسط پست و یا به صورت آنلاین انجام می گردد که در شیوه پرداخت در محل هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و برای خرید های بالای 299000 تومان ارسال به صورت رایگان می باشد.

به منظور ایجاد اطمینان خاطر، اگر محصولات خریداری شده با محصولاتی که به مشتری تحویل گردیده متابقت نداشته باشد (محصول دیگری ارسال شده باشد) مشتری می تواند کالا را بازگردانده تعویض یا مرجوع نماید.

فروشگاه اینترنتی پارسیس خرید

صاحب امتیاز سهراب جلالی