فروشگاه اینترنتی پارسیس خرید

ضمن تشکر از انتخاب ما به عنوان فروشگاه خود برای خرید محصولات از شما سپاسگذاریم، ما بعد از تجربه چندین ساله در حوزه فروش و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی, پوشاک تصمیم به ارتباط نزدیک تر با شما که سبب حذف واسطه می گردد باغث ایجاد فروشگاه اینترنتی پارسیس خرید گردید. در اینجا قصد داریم که محصولاتی با کیفیت،با اصالت و قیمت مناسب را عرضه نماییم، در راستای این امر، تمام محصولات فروشگاه با تحقیق و اطمینان خاطر نسبت به کیفیت و اصالت که بخشی از مهمترین قسمت در کنار قیمت مناسب برای جلب رضایت شما عزیزان می باشد را سعی میکنیم به نحو احسن انجام دهیم. شعار ما خرید آسان و مطمئن می باشد که امیدواریم با اعتماد شما نسبت به ما در این امر موفق باشیم. تمام محصولات فروشگاه از نمایندگی های معتبر تهییه می گردد، تمام محصولات آرایشی و بهداشتی و ادکلن دارای برچسب اصالت کالا بوده و ما این اصالت کالا را تضمین می نماییم.

در حال حاضر ضمن قرارداد ما با اداره پست جمهوری اسلامی ایران از پست پیشتاز به عنوان روش حمل و نقل استفاده می کنیم و تسویه حساب درب منزل توسط پست ویا به صورت آنلاین انجام می گردد که در شیوه پرداخت در محل هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و برای خرید های بالای ۱۹۹۰۰۰ تومان ارسال به صورت رایگان می باشد.

به منظور ایجاد اطمینان خاطر، اگر محصولات خریداری شده با محصولاتی که به مشتری تحویل گردیده متابقت نداشته باشد (محصول دیگری ارسال شده باشد) مشتری می تواند کالا را بازگردانده تعویض یا مرجوع نماید.

تمام سعی ما جلب رضایت شما مشتری گرامی می باشد.

پارسیس خرید

راه های ارتباط با ما:

ایمیل: parsiskharid@gmail.com

تلگرام: parsiskharid@

تلفن: ۰۹۸۹۱۳۸۹۶۲۰۲۲

از اعتماد شما سپاسگذاریم

درباره ما

محصولات کاملا اصل

تمام محصولات فروشگاه دارای برچسب اصالت کالا(گمرک) یا سیب سلامت و همچنین ضمانت اصالت کالا است

درباره ما

کیفیت عالی محصولات

همه محصولات فروشگاه با توجه به نام تجاری برند، با ریشه های روشن، قیمت گذاری رقابتی، گارانتی و کیفیت بالا محصولات با دقت انتخاب و به شما عزیزان عرضه می گردد .

درباره ما

ارسال و تحویل از طریق پست

تمام سفارشات شما از طریق شرکت پست در مدت ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران ارسال خواهد شد .

درباره مامحصولات بهداشتی و مراقبتی

محصولاتی برای بهداشت و مراقبت از پوست و مو، از برند های روز اروپا در پارسیس خرید

درباره ماپوشاک بانوان

لباس زیر، لباس شب، گن و… با ضمانت کیفیت محصول تنوع بالا مدل و سایز

درباره مامحصولات آرایشی و زیبایی

بهترین برند های آرایشی روز اروپا را با کیفیت عالی ،اصل و ضمانت در پارسیس خرید به راحتی خرید کنید.